Extraligové utkání začalo v 18:00 nástupem obou družstev do ringu. Bohužel tým Jihlavy pro nemoc neobsadil dvě váhové kategorie a tak ve váhové kategorii do 63 kg domácí Lenka Volejníková a Tomáš Otta (67 kg) zvítězili bez boje.

Ještě než začaly boje o extraligové body, tak se odboxoval předzápas, ve kterém proti sobě nastoupili ve váhové kategorii do 66 kg Jiří Klubal a za Jihlavu Maxim Vaněček. Ve svižně odboxovaném utkání oba borci předvedli velkou bojovnost, ale nakonec se z vítězství 3:0 na body radoval po zásluze Maxim Vaněček.

Po tomto pohledném předzápase nastoupili do ringu Rafael Hanciuta (63,5 kg), který měl za soupeře Kryštofa Vondráčka. Domácí borec vsadil na útočnou kartu a neustále chodil za svým soupeřem. V utkání se ukázalo, že bez práce přední rukou nelze vítězit. Jihlavský borec právě v tomto předčil svého soupeře, když dobře pracoval přední rukou, kterou si dobře připravoval jak obranné kontry, tak překvapivé přechody do útoku a zaslouženě zvítězil 3:0 na body.

Ve váhovce do 71 kg Max Redl bez větších problémů porazil Pavla Tareše, když ovládl první dvě kola a v kole třetím poslal svého soupeře do dvou počítání, po kterých ringový rozhodčí utkání ukončil verdiktem RSC. Přesto jihlavský Tareš v ringu ukázal velkou bojovnost.

Na řadu přišla váhová kategorie do 75 kg, ve které zvítězil s přehledem boxující zkušenější Adam Valenta nad domácím borcem Matějem Křenem 3:0 na body.

Ve váze do 80 kg se proti sobě nejdříve do ringu postavili za domácí Dominik Růžička, který v bojovném zápase nestačil na Karla Plíška, ten byl v utkání úderově přesnější a zvítězil 3:0 na body. Ve druhém utkání této váhové kategorie jihlavský Michal Tareš ve velice bojovném duelu podlehl 3:0 na body Danielu Floriánovi.

V těžké váze do 90 kg za Jihlavu startující Jakub Sochor zvítězil nad Martinem Lubojackým ve třetím kole RSC.

Vyvrcholením extraligového večera byl souboj dvou čerstvých mistrů ČR z nedávného MČR v Ostravě. Domácí Filip Kočí, který je úřadujícím mistrem v supertěžké kategorii měl za soupeře Šimona Šustera, který zvítězil na MČR ve váze těžké. Souboj byl skutečným vyvrcholením sobotního boxerského maratonu. Oba borci předvedli v ringu srdnatý výkon a ve velice vyrovnaném utkání se nakonec z vítězství radoval borec Jihlavy Šimon Šuster, který zvítězil 3:0 na body.

Protokol a výsledky

Nakonec se oba týmy rozešly smírně a utkání skončilo remízovým výsledkem 17:17