Pořadatelem úvodního kola Interligy Fosfa Real Boxing Cup 2023 ve které startuje po jednom oddílu z České republiky, Slovenska, Maďarska a Rakouska byl oddíl Box Club Stavbár Nitra.

V sobotu byly na programu rozřazovací boje a diváci mohli shlédnout čtrnáct velmi kvalitních zápasů, ve kterých se představila řada reprezentantů svých zemí.

Rozřazovací boje

V neděli, ještě než se začaly boje o třetí místa a finálové duely, tak se uskutečnily čtyři velmi pohledné předzápasy, ve kterých to pěkně jiskřilo.

Předzápasy

Pak už následovaly zápasy o třetí místa a finálové souboje. Bylo se na co dívat! Všech jedenáct utkání mělo vysokou úroveň a některé zápasy snesly opravdu ty nejvyšší mezinárodní měřítka.

Finálový program

V úvodním kole interligy zvítězil domácí oddíl Box Club Stavbár Nitra. Po loňské výhře v extralize, ve které boxovaly dva české a dva slovenské oddíly, slovenský klub ukázal, že bude patřit k největším favoritům Interligy.

Partneři Interligy Fosfa Real Boxing Cup 2023

fosfa_logotypSnímek_obrazovky_2022-12-09_v_1.03.24-removebg-previewPrůhlednýLogo_Coconutespace_02zakladni_znacka_bava_cmyk_0 Snímek obrazovky 2022-12-13 v 22.10.15