Extraligové utkání začalo v 18:00 předzápasem, kdy proti sobě stanuly za Jihlavu startující Simona Turková proti Petře Cvoligové. V dobrém tempu boxované utkání zvládla lépe Petra Cvoligová a zvítězila jasně u všech bodových rozhodčích.

Extraligové utkání mělo začít netradičně váhovou kategorií +90 kg. Bohužel borec Jihlavy Daniel Komárek se při rozvičování zranil a tak zvítězil Viktor Trush verdiktem WO.

V dalším utkání se už boxovalo. Ve váhové kategorii do 80 kg zvítězila 3:0 na body jihlavská Kateřina Vondráčková nad Danielou Fialovou, když si zkušeně pohlídala celý průběh zápasu.

Ve váhové kategorii do 57 kg zvítězil domácí Petr Pecka, který v bojovném a pohledném zápase vybodoval Ondřeje Schmida.

Další zápas se boxoval ve váhové kategorii do 63,5 kg. Za Jihlavu startující Kryštof Vondráček ve velice tvrdém zápase zvítězil nad Adamem Svobodou 3:0 na body, ale utkání bylo po dvou kolech u všech rozhodčích vyrovnaně a rozhodovalo až třetí kolo, ve kterém byl aktivnějším jihlavský borec.

V dalším utkání zvítězil za Jihlavu David Karbaš WO, když tuto váhovou kategorii domácí oddíl neobsadil.

Utkání do 71 kg zvítězil Pavel Dunda nad velkým bojovníkem Danielem Daníčkem. Bohužel tento divácky velmi atraktivní zápas byl ukončen lékařem v polovině druhého kola pro tržnou ránu borce Daníčka. Utkání se dobodovalo a jihlavský borec zvítězil 3:0 na body.

Ve střední váze do 75 kg porazil za Ústí startující Kim Ammousa v bojovném a vyrovnaném zápase 2:1 na body Františka Kejdu.

V dalším utkání do 80 kg zvítězil Karel Plíšek už v 1. kole RSC nad Danielem Cziganym.

Na řadu přišel poslední duel do 90 kg, ve kterém vyhrál borec Jihlavy Michal Bartůněk nad Filipem Breinlem po třech počítáních RSC ve druhém kole.

Extraligovým mistrem ČR ročníku 2023/2024 se stal tým Jihlavy.

Konečná tabulka