Na 30. ročníku memoriálu Julia Tormy se představilo deset českých reprezentantů:

Horvát Filip (54kg)

Otta Tomáš (60kg)

Bernáček Vojtěch (63.5kg)

Hanciuta Rafael (63.5kg)

Daníček Daniel (67kg)

Korček Samuel (67kg)

Vacula Jiří (71kg)

Horváth František (71kg)

Barteček Šimon (75kg)

Janečka Jindřich (80kg)

Czelenienko Lukáš (80kg)

Kočí Filip (92+kg)

Seznam přihlášených týmů

Konečné pořadí 30. ročníku Memoriálu Julia Tormy

Česká reprezentace celkem vybojovala šest stříbrných a čtyři bronzové medaile. Nejblíže k vítězství byl český reprezentant Tomáš Otta, který ve finále podlehl nejtěsnějším poměrem 3:2 na body reprezentantovi Chorvatska. Nejúspěšnější výpravou byla reprezentace Řecka, která vybojovala tři zlaté, tři stříbrné a jednu bronzovou medaili. Mezi hvězdy turnaje patřili ale i někteří zahraniční trenéři. Rumunský tým koučovali takové hvězdy jako Francisc Vastag, trojnásobný mistr světa ve velterové a lehké střední váze a Dorel Simion, mistr světa a bronzový z olympijských her v Sydney 2000 ve velterové váze.

České reprezentanty přijeli podpořit i velké osobnosti našeho sportu. Samozřejmostí byla účast prezidenta ČBA pana Svatopluka Žáčka, bronzového medailisty z mistrovství Evropy v Německu v roce 1977 a generálního sekretáře ČBA Václava Chocholouška. Mezi dalšími přítomnými velikány českého boxu byli víceprezident ČBA a stříbrný olympijský medailista z Letních olympijských her 2000 v Sydney Rudolf Kraj a bronzový medailista z ME v Německu 1979 Rostislav Osička.

Děkujeme tradičním sponzorům turnaje: Kutil Gym, hlavní město Praha, Česká boxerská asociace, Centrum sportu Olymp a firma BAIL.