Pořádající oddíl FOSFA Boxing Club Břeclav uspořádal akci v krásném prostředí Domu školství, kam kromě pořádajícího oddílu přicestovaly kluby ze Slovenska, Maďarska a Rakouska.

V sobotu byly na programu rozřazovací boje a diváci mohli shlédnout čtrnáct velmi kvalitních zápasů. Ještě než začaly rozřazovací boje, tak byly k vidění tři velmi pohledné předzápasy.

Rozřazovací boje

V neděli byly na programu utkání o třetí místa a finálové boje. Celkem se boxovalo 11 zápasů. V úvodních čtyřech duelech se bojovalo o třetí místa a pak už bylo na pořadu sedm finálových utkání.

Finálové boje

Po druhém kole soutěž vede Box Club Stavbár Nitra. Na druhém místě je FOSFA Boxing Club Břeclav, třetí je Honvéd Budapešť a tabulku uzavírá Bounce Vídeň.

Děkujeme pořádajícímu oddílu FOSFA Boxing Club Břeclav za perfektní organizaci této sportovní akce, která byla obohacená i o kulturní doprovodný program - prodejní výstavu obrazů bývalého československého reprezentanta Rostislava Osičky (bronzového z ME 1979). Akce se zúčastnily i další legendy československého a českého boxu. Rudolf Kraj, viceprezident ČBA ( stříbro z OH 2000, bronzová medaile z MS 2003), Michal Franek ( juniorský mistr světa 1985, stříbrný z ME v letech 1989 a 1991). Samozřejmostí byla účast prezidenta ČBA Mgr. Marka Šimáka ( bronz z ME juniorů). Celou akci provázel populární herec Vladimír Polívka, který společně s Danielem Táborským moderoval i sobotní rozřazovací boje.

Poděkování patří i partnerům FOSFA Real Boxing Cup

fosfa_logotypSnímek_obrazovky_2022-12-09_v_1.03.24-removebg-preview PrůhlednýLogo_Coconutespace_02zakladni_znacka_bava_cmyk_0Snímek obrazovky 2022-12-13 v 22.10.15