Společná výprava se skládala z reprezentace žen, kterou měli na starosti trenéři Radek Seman a Michal Soukup a reprezentačního družstva dívek, kterou vedli trenéři Martin Klíč a Stanislav Ivanov.

V kategorii žen vybojovaly stříbrné medaile: Lenka Volejníková (60 kg), Vendula Sedláčková (64 kg). Bronzové medaile si přivážejí: Lenka Bernardová (57kg) a Barbora Suchánková (+81 kg). Chybělo málo a výprava mohla být stoprocentní ve vybojovaných medailích, bohužel naše nejzkušenější reprezentantka Martina Schmoranzová podlehla ve vyrovnaném utkání o medaili ruské reprezentantce na body, když o postupu Rusky rozhodlo až poslední kolo.

Reprezentační družstvo dívek vybojovalo celkem čtyři zlaté medaile a jednu stříbrnou.

V kategorii školní mládeže: Julie Poledníková (51kg), Viktorie Jílková (54 kg) a juniorka Claudia Tótová (57 kg). V kategorii kadetek pak Katrin Ivanovová (50 kg).

Bohužel Kristýna Václavíková se na turnaji zranila, když si při tréninku zlomila ruku a nemohla tak nastoupit k finálovému utkáni a přiváží si stříbrnou medaili.

Dvě naše reprezentantky byly vyhlášeny jako nejlepší boxerky ve svých věkových kategoriích: jmenovitě v kadetkách Katrin Ivanovová a ve školní mládeži Viktorie Jílková.

S výpravou odcestoval a výborně nás reprezentoval i zkušený rozhodčí Stanislav Nechvátal a tak můžeme turnaj v Somboru označit jako velice úspěšný.