Grand Prix Ústí nad Labem 2019

Datum akce:

22.05.2019 - 25.05.2019

Oblast:

Svět

Kategorie:

Muži

Typ akce:

Mezistátní utkání

GRAND PRIX města Ústí nad Labem v boxu – 22. – 25.5.2019

LetošníGRAND PRIXbude mít velký lesk –Kuba již 3 týdny před finální možností jmenného seznamu potvrdila účast ! Přijedou kubánské hvězdy- 4 aktuální mistři světa.

Trenéři Rolando Acebal a Enrique Steinner přivezou 8 boxerů tzn.všechny mužské váhové kategorie :

52 kg Yosbany Veitia(mistr světa z Hamburgu), 57 kg Osvel Davis Caballero, 63 kg Andy Cruz(mistr světa z Hamburgu) , 69 kg Roniel Iglesias (2.z MS v Hamburgu, 5.z OH Rio), 75 kg Arlen Lopez(OH vítěz z Ria), 81 kg Julio La Cruz(mistr světa z Hamburgu OH vítěz z Ria), 91 kg Erislandy Savón (mistr světa z Hamburgu a 3 z OH v Riu), + 91 kg Dainier Peró( 5 z OH v Riu).

Svou přihlášku již zaslali např. výborní Brazilci, dále Austrálie a africké státy Ghana,Guinea,Seychely, Sierra Leone.

Z Evropy již účast potvrdili Anglie, Arménie,Azerbajdžán, Bělorusko,Rakousko, Holandsko, Finsko, Francie,Maďarsko, Israel, Slovensko, Švédsko, Turecko,Ukrajina

GRAND PRIX města Ústí nad Labem, jeden z vrcholných sportovních podniků roku, bude mít prvotřídní lesk! Hlavní ozdobou hvězdného květnového podniku budou boxeři Kuby, jejichž účast na 50. ročníku je již potvrzena.

Z potvrzení o účasti mám dobrý pocit. Je jasné, že kubánská účast je vždy okrasa, láká lidi. Je rozdíl mít Velkou cenu s Kubou či bez ní. To je jasné.

Zároveň chystáme kemp, kterého se vedle českých reprezentantů zúčastní i některé další výpravy.

Turnaj se koná od středy 22. do soboty 26. května v ústecké hale Slunety na Klíši.

Je to dobrý termín?

Kalendář je nabitý, těžko si vybírat, ale termín je dobrý vzhledem k červnovým Evropským hrám v Minsku, které jsou současně mistrovstvím Evropy a dále k zářijovému MS v Rusku, kde budou mít v říjnu MS i ženy.